BOWLING 7/2023.

Bow-logo 

1.9.2023

     Výbor ZO Vás po prázdninové přestávce opět zve na sportovní akci ,,Bowling", která se bude konat dne 23.9.2023 jako vždy v prostorech restaurace Raketa - Bowling v Opavě.

     Sportovních a společenských akcí se mohou zúčastnit všichni členové ZO OS DOSIA a pokud Vás bowling nebaví, tak si můžete užít i jiných sportovních aktivit jako např. kulečník, šipky nebo stolní hokej. Můžete také jenom přijít a u sklenice dobrého moku smile si popovídat s kolegy nebo projednat s členy výboru ZO své připomínky nebo podněty a neřešit to u popelníku v DP. smileMůžte také přijít s podnětnými návrhy ke Kolektivnímu vyjednávámí o mzdách na rok 2024.

Více informací najdete na našich odborových vývěskách v DP.

Milan Veselý - místopředseda výboru ZO

AKCE 6/2023 - HALDA EMA

22.8.2023

     Výbor ZO Vás zve na prázdninový turistický pochod na Haldu Ema do Ostravy, která se bude konat dne 26.8.2023.

Sraz účastníků je v 9:00 hod. na vlakovém nádraží Opava - východ, kde se dozvíte všechny podrobnosti.

Členové ZO a jejich rodinní příslušníci mají jízdné tam i zpět zdarma, stejně jako občerstvení na trase pochodu.

Přejeme všem pěkné počasí a dobrou náladu.

Jaroslava Hetmánková - místopředsedkyně výboru ZO

He

BOWLING 5/2023. Pro nezájem zrušeno!

Bow-logo

5.6.2023

     Výbor ZO Vás zve na poslední sportovní akci ,,Bowling" před letními prázdninami, která se bude konat dne 17.6.2023 jako vždy v prostorech restaurace Raketa - Bowling v Opavě.

     Sportovních a společenských akcí se mohou zúčastnit všichni členové ZO OS DOSIA a pokud Vás bowling nebaví, tak si můžete užít i jiných sportovních aktivit jako např. kulečník, šipky nebo stolní hokej. Můžete také jenom přijít a u sklenice dobrého moku smile si popovídat s kolegy nebo projednat s členy výboru ZO své připomínky nebo podněty a neřešit to u popelníku v DP.smile

Více informací najdete na našich odborových vývěskách v DP.

Milan Veselý - místopředseda ZO

BOWLING 4/2023.

Bow-logo

25.4.2023

       Výbor ZO Vás zve na sportovní akci ,,Bowling", která se bude konat dne 27.5.2023 jako vždy v prostorech restaurace Raketa - Bowling v Opavě.

     Sportovních a společenských akcí se mohou zúčastnit všichni členové ZO OS DOSIA a pokud Vás bowling nebaví, tak si můžete užít i jiných sportovních aktivit jako např. kulečník, šipky nebo stolní hokej. Můžete také jenom přijít a u sklenice dobrého moku smile si popovídat s kolegy nebo projednat s členy výboru ZO své připomínky nebo podněty a neřešit to u popelníku v DP. smileVíce informací najdete na našich odborových vývěskách v DP.

Milan Veselý - místopředseda ZO

VYHLÁŠENÍ STÁVKOVÉ POHOTOVOSTI.

15.5.2023

Stavkova-pohotovost-os-dosia

Milan Veselý - místopředseda výboru ZO

KONFERENCE ZO.

Logo-dosia-2

13.4.2023

               Vážené kolegyně a kolegové.

     Výbor ZO OS DOSIA při MDPO,a.s. svolává výroční konfrenci ZO, která se bude konat v sobotu 22.4.2023 v prostorech restaurace SPLIT v Opavě.

Nezapomeňte si včas zajistit volno!!!

Více informací najdete na našich odborových vývěskách.

Milan Veselý - místopředseda ZO

BEZRUČOVA MORAVICE 2023.

17.3.2023

          Vážené kolegyně a kolegové.

      Výbor ZO OS DOSIA zve Vás i Vaše rodinné příslušníky na nejstarší, v pořadí už 63. ročník turistického pochodu v České republice ,,BEZRUČOVA MORAVICE", který se bude konat v sobotu dne 8.4.2023.

Místo startu a cíle: Infocentrum, Podolská 308, v Hradci nad Moravicí. (Od nádraží směrem do centra přes most, odbočte do uličky vpravo a po levé straně stojí budova  Infocentra.)

Start pochodu: od 6:00 – 12:00 hod. Trasy pochodu od 7 km do 50 km a cyklotrasy od 36 km do 60 km si určí každý sám.

Dopravu si každý účastník pochodu zajišťuje samostatně: autem, vlakem, autobusem(neproplácí se).

Startovné je pro členy ZO OS DOSIA, jejich rodinné příslušníky a děti do 15 let - zdarma !

Před startem na trasu se každý člen ZO OS DOSIA a jeho rodinný příslušník nahlásí u pověřené osoby, která bude mít seznam členů ZO. Na startu bude pro naše členy, jejich rodinné příslušníky a děti do 15 let zajištěn teplý čaj a kobliha. Stravování v terénu z vlastních zásob a v restauracích na trase. V cíli bude pro účastníky pochodu zajištěno občerstvení: teplý čaj, chléb s domácí škvarkovou pomazánkou, účastnický list, pamětní razítka a dárek od sponzorů pochodu.

Krásné počasí, pohodu a úsměv po celé Vámi zvolené trase Vám přeje výbor ZO OS DOSIA.

Více informací najdete na našich odborových vývěskách v DP.

Jaroslava Hetmánková - místopředsedkyně ZO

Bm

PROTEST PROTI ODCHODU DO DůCHODU V 68 LETECH.

15.3.2023

Protest

BOWLING 1/2023.

Bow-logo 20.2.2023

     Výbor ZO Vás zve na první letošní sportovní akci ,,Bowling", která se bude konat dne 11.3.2023 jako vždy v prostorech restaurace Raketa - Bowling v Opavě.

     Sportovních a společenských akcí se mohou zúčastnit všichni členové ZO OS DOSIA a pokud Vás bowling nebaví, tak si můžete užít i jiných sportovních aktivit jako např. kulečník, šipky nebo stolní hokej. Můžete také jenom přijít a u sklenice dobrého moku smile si popovídat s kolegy nebo projednat s členy výboru ZO své připomínky nebo podněty a neřešit to u popelníku v DP. smile

Více informací najdete na našich odborových vývěskách v DP.

Milan Veselý - místopředseda ZO

INFORMACE 1/2023

 Logo-dosia-2

13.2.2023   

     Dne 10.2.2023 podepsal předseda ZO OS DOSIA pan František Král Dodatek č.4 Kolektivní smlouvy na roky 2022 - 2025, ve kterém se smluvní strany dohodly na navýšení mezd u dělnických profesí o 2 000,- Kč s účinností od 1.4.2023. Částka 2 000,- Kč bude přepočtena do tarifů jednotlivých skupin zaměstnanců.

Bude také zaveden nový příplatek za práci instruktora žáka ve výši 10,- Kč/1 hodinu.

Milan Veselý - místopředseda výboru ZO

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | výměna odkazů